Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

roudee

Posty: 1

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Produkty konopne

Posty: 5

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

nemiasty

Posty: 7

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

Klarka34

Posty: 10

 
Kalkulator biegowy zazwyczaj sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Nikuś23

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

anex

Posty: 5

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Rouudee

Posty: 4

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas gigantycznego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niesłychanie źle wpływa na nasze zdrowie.

namok

Posty: 6

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Hello98

Posty: 3