Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Prosze o radę odnośnie hostingu

Prosze o radę odnośnie hostingu

Witam serdecznie.

Co jest istotne, gdy wybieram tani hosting? Mam duży wybór, który jest problematyczny.

irecki67

Posty: 10

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie zakupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, albowiem w przeciwnym przypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

katjuz23

Posty: 22

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Robuś

Posty: 15

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednakże weseli się znacznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz różne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego świetną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Thaniell

Posty: 24

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże raduje się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć znaczną liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odszukałem do tego perfekcyjną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

quios

Posty: 14

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem rzeczywiście zaspokojony, albowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

FAJNE_45

Posty: 21