Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

byliny świerk, który producent ?

byliny świerk, który producent ?

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, iż byliśmy są całoroczne, ale też nie wiem, które konkretnie wybrać? Czekam na opinie osób, jakie zajmują się ogrodami i są w tym naprawdę doświadczone.

3czex

Posty: 3

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeżeli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż potem biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

mirekp2005

Posty: 5

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają niezwykle dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może prędko zobaczyć, co przygotowali.

pawel253

Posty: 2

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

Agmars

Posty: 9

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niezmiernie różnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

waldek3551

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

090913123

Posty: 3

 
Kocham rośliny, wobec tego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, wobec tego w szkółce kupiłem ich niesłychanie dużą ilość. Mój ogród to przede wszystkim byliny, wobec tego polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Pendrzec

Posty: 15

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

PucH2

Posty: 16