Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

Jasiaaa

Posty: 1

 
Masz bezpośredniego producenta drzwi dębowych, do tego z własnym transportem http://www.meblerevia.com/kontakt.html, więc się najbardziej opłaca. Jak zamawiałem w powiecie częstochowskim to nic dodatkowo nie dopłacałem. Fajne modele, znacznie przyjemniejsze wydaje mi się od metalowych. Lubię ciepłe aranżacje ogólnie, a drzwi dębowe do takiego stylu wykończenia pasują najbardziej, po prostu.

Ruuudny23

Posty: 24

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

saradonin

Posty: 21

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

Saagerrak

Posty: 3

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

Rakewo

Posty: 2

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Lupusx

Posty: 8

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

090913123

Posty: 2

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Jasio234

Posty: 4